Dzień skupienia o uzdrowieniu

W każdą ostatnią sobotę miesiąca odbywają się dni skupienia online dla młodzieży z Rycerstwa Niepokalanej oraz dla tych, którzy interesują się duchowością maryjną. Ostatnie spotkanie pod hasłem „UZDROWIENIE” miało miejsce 27 lutego od godz. 17.00 do 21.00. Patronką spotkania była Najświętsza Maryja Panna z Lourdes.

Dzięki prezentacji multimedialnej, którą przygotowała s. Wiktoria M. Komańska SFMI, uczestnicy poznali postać św. Bernadetty Soubirous oraz okoliczności i przesłanie objawień Niepokalanej z Lourdes.

Był też czas wspólnego dzielenia się oraz modlitwa o uzdrowienie, którą poprowadził ks. Piotr Czarniecki. Wprowadził on w czuwanie przed Najświętszym Sakramentem, wygłaszając konferencję nt. przypowieści o synu marnotrawnym i miłosiernym Ojcu.

Jaki był odbiór uczestników?

„Pierwszy raz byłam na takim skupieniu, ale już wiem, że nie ostatni…. i było to naprawdę mocne. Czułam, jakby to, co siostry mówiły w kaplicy, mówiła nam sama Maryja…”
„Dziękuję, to był piękny czas! 😉 dobrze, że są takie skupienia :-)”
„Dziękuję bardzo za ten wieczór. Było pięknie i w ogóle najlepiej. Jestem jakaś taka ucieszona, taka spokojna w sercu. Dziękuję”.

Swoim doświadczeniem podzieliła się też Ola z Niepokalanowa:

Poniżej krótkie podsumowanie spotkania przez s. Klarę M. Machulską SFMI, doradcę ds. młodzieży Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Archidiecezji Przemyskiej.

Informacje o dniach skupienia można śledzić na profilu FB: Młodzież MI Podkarpacie.


I jeszcze kilka zdjęć:


ZAPRASZAMY
na kolejne DNI SKUPIENIA
w każdą ostatnią sobotę miesiąca!

Najbliższe spotkanie 27 marca 2021 r.


Poprzednie dni skupienia:

„Pokój i przebaczenie” – dzień skupienia z Matką Bożą z Kibeho (28 listopada 2020 r.)

„Radość” – dzień skupienia z Matką Bożą Uśmiechu (30 stycznia 2021 r.)