Audycja maryjna: Miłosierni

W przeddzień Niedzieli Miłosierdzia Bożego, 10 kwietnia 2021 r., w „Audycji maryjnej” na antenie Radia FARA rycerze Niepokalanej z Harmęż rozmawiali o tym, jak być miłosiernym. Wzoru szukali m.in. w postawie św. Maksymiliana.


Słuchacze mogli dowiedzieć się również o nadchodzących wydarzeniach maryjnych.

S. Klara M. Machulaska, doradca ds. młodzieży w Stowarzyszeniu Rycerstwo Niepokalanej Archidiecezji Przemyskiej, opowiedziała o  międzynarodowym różańcu, który 17 kwietnia o godz. 16.00 zostanie poprowadzony ze Strachociny przez młodzież MI z Podkarpacia. Różaniec będzie transmitowany na Facebooku Rycerstwa Niepokalanej Międzynarodowego MI-International.

Natomiast o. Arkadiusz Bąk OFMConv, asystent ds. Rycerstwa Niepokalanej Polski południowej, zaprosił na 29. Dni Kolbiańskie, które w tym roku odbędą się w formie online 17 kwietnia.


W ostatniej części audycji usłyszeliśmy pierwszą część konferencji ks. prof. Waldemara Chrostowskiego pt. „Maryja, Matka Chrystusa – Córa Izraela” wygłoszoną podczas dominikańskiego spotkania mariologicznego ph. „Oto Matka Twoja” w Warszawie na Służewie.

Źródło: radiofara.pl